- Politika

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’a önemli ziyaretler

Yeniden Refah Partisi Tarihi 1. Olağan Büyük Kongresi’nde tüm delegelerin oylarıyla yeniden Genel Başkan seçilen Dr. Fatih Erbakan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

17 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da Türk siyasi tarihinde görülmemiş büyüklükte ve kalabalıkta bir kongre gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri kabulu devam ediyor.

EMEKLİ BİR-SEN HEYETİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Yeni Emekli Bir-Sen Başkanı İsrafil Odabaşı ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet Fatih Erbakan’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Emekli Bir-Sen heyeti, gerçekleştirilen tarihî 1. Olağan Büyük Kongre ile Genel Başkanlığa yeniden seçilen Fatih Erbakan’a başarılar diledi.

Görüşmede emeklilerin durumları hakkında da görüş alış-verişinde bulunuldu. Emekliler arasındaki maaş uçurumundan,emeklilerin ‘ballı börekli’ diye tabir edilen kurumlar ile özel sektörde yıllarca çalışıp emeğinin karşılığını alamadığı ifade edildi. ‘Zor şartlar altında geçim mücadelesi veren emekliler ile ilgili ne gibi düzeltmeler yapılabileceği’ konuları da görüşülen önemli başlıklardan biri oldu.

Emekli BİR-SEN, ‘YAŞAM KENT PROJESİ’  ve bu projelerini hayata geçirmek için nasıl bir yol izleyeceklerini ve hedeflerini belirtti.

EMEKLİLERE EN AZ YÜZDE 50 ZAM SÖZÜ

Genel Başkan Erbakan, yıllarca emek vererek emekliliği hak eden, üreten, alın teri döken emeklilerimizin yaşam standartlarını iktidara gelir gelmez en az %50 olarak yapılacak zamlardan başlayarak iyileştireceklerini, emeklilerimizin de insanca, izzetle yapabilecekleri ‘Yaşanabilir Türkiye’yi huzurla inşa edeceklerini ifade etti.

Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdimi ile sona erdi.

RUSEN ZİYARETİNDE TÜRKİYE-RUSYA İLİŞKİLERİ KONUŞULDU

Rusya Araştırmaları Enstitüsü (RUSEN) Başkanı Prof. Dr. Salih Yılmaz, Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Uğur Altuğ ve Yönetim Kurulu’ndan oluşan heyet Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye-Rusya ilişkilerinin ve Suriye’deki gelişmelerin de konuşulduğu ziyarette Dış İlişkilerden Sorumlu  Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin ve Seçim ve Hukuk İşleri Genel Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Ener de hazır bulundu.

ÖZTÜM’DEN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Güçlü Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (ÖZTÜM) Başkanı Soner Güney ve beraberindeki heyet Genel Başkan Fatih Erbakan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette güvenlik ve savunma işçilerinin sorunları konuşuldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.