- Uncategorized

Fatih Erbakan’dan  A  Takımı’na  önemli uyarılar!

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Başkanlık Divanı üyelerine seslenerek;  ‘Milli Görüş davası ateşten bir  gömlektir. Dünyalık için  gerektiğinde çıkarabilirim düşüncesine sahip olan arkadaşımız var ise lütfen hiç giymesin.’ uyarısında bulundu.

Türk  siyasi  tarihinde  eşine  az rastlanır  bir  kongre gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi’nde  Başkanlık Divanı’nın  oluşturulmasından sonra tempo iyice hızlandı. Genel Başkan Fatih Erbakan, Babası   Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabrini  ziyaretinin ardından  A  takımıyla Merkezefendi’de özel  bir  toplantı gerçekleştirdi.

‘MİLLİ GÖRÜŞ DAVASI ATEŞTEN BİR GÖMLEK’

Alınan bilgiye  göre Erbakan,  toplantıda  Genel Başkan Yardımcılarına şu uyarılarda bulundu;  “Milli Görüş davası ateşten bir  gömlektir. Dünyevi değerler için gerektiğinde çıkarabilirim düşüncesine sahip olan  arkadaşımız  var  ise lütfen  hiç  giymesin.

Milli  Görüş  gömleğini çıkartan siyasetçilerin ve ‘mücahitlerin’ durumu ortada. Biz sağduyu sahibi her kesimin, ahlak sahibi her bir bireyin son umuduyuz.  Tekrar  bir hayal kırıklığına bu milletin dayanması mümkün değildir.”

‘BİZ BU DAVA İÇİN ODUN OLUP YANACAĞIZ  Kİ MİLLET ATEŞİMİZDE ISINSIN’

Erbakan; “Biz, aziz milletimizin  ve  Yeniden Büyük  Türkiye’nin  özgürlük meşalesi olan Milli Görüş’e  odun olup yanacağız ki bu aziz millet hem ateşimizde ısınsın hem de karanlık günlerine ışık saçıp  aydınlatalım.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir