Kassam Tugayları, Refah’ta şiddetli çatışmalara girdi!

Kassam Tugayları, Refah’ta şiddetli çatışmalara girdi!
Yayınlama: 13.05.2024
A+
A-

Gazze ve Filistinli Müslümanları siyonist işgale karşı koruyan ve aylardır amansız mücadele veren Kassam Tugayları, işgalci İsrail’in sivillerin son sığınağı olan Refah kentine girmesinin ardından şiddetli çatışmalara girdi.

Kassam Tugayları, mücahitlerinin özellikle Refah ve Cibaliye’de şiddetli çatışmalara girdiğini, işgal araçlarını roketlerle vurduklarını bildirdi.

Şiddetli çatışmalara girildi!
Dün, işgalcilere yönelik birçok başarılı operasyon gerçekleştiren Kassam Tugayları, Telegram kanalında yaptıkları duyuruda, Refah şehrinin doğusundaki George Caddesi’nin doğusunda ve Cibaliye kampının doğusunda mücahitlerin düşman askerleriyle şiddetli çatışmalara girdiğini aktardı. Kassam, şiddetli çatışmalar kapsamında George Caddesi”nin doğusunda bir siyonist personel taşıyıcısını ve bir Merkava tankını Yasin 105 roketleriyle vurduklarını bildirdi. Kassam Tugayları ve Kudüs Seriyyeleri mücahitleri ile birlikte Refah Sınır Kapısı’ndaki düşman kalabalığını yüksek kalibreli havan mermileriyle vurmayı başardı.

Kassam Tugayları, ayrıca Gazze Şeridi’nin güneyinde, Refah’ın doğusundaki El-Salam mahallesinde bir siyonist personel taşıyıcısı ile bir “D9” askeri buldozeri Yasin 105 roketi ve “Şavaz” adlı patlayıcı cihazla hedef aldıklarını kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.