Cezaevi Müdürü’nü öldürten çete lideri yakalandı!

Cezaevi Müdürü’nü öldürten çete lideri yakalandı!
Yayınlama: 19.09.2023
A+
A-

İçişleri Bakanlığı, Kocaeli Kandıra Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk cinayetinin azmettiricisi olduğu iddia edilen Şerafettin Dadaş’ın yakalandığını açıkladı.

Kocaeli’de 15 Haziran 2015’te gerçekleşen pusuya yönelik olarak Kandıra Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk’ün öldürülmesi olayının, azmettiricisi olduğu iddia edilen suç örgütü lideri Şerafettin Dadaş, Ankara Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Organize Şube Müdürlükleri’nin çalışmaları sonucu Alanya’da yakalandı. Dadaş ayrıca “Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek” suçlamasıyla da yargılanacak.

“Milletimizin huzurunu kaçıran şehir eşkıyalarına göz açtırmayacağız. Organize suç örgütlerinin inlerine gireceğiz, onlara nefes aldırmayacağız.”

İçişleri Bakanlığı, Şerafettin Dadaş’ın yakalanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Milletimizin huzurunu kaçıran şehir eşkıyalarına göz açtırmayacağız. Organize suç örgütlerinin inlerine gireceğiz, onlara nefes aldırmayacağız. Ülkemizin huzur ve güvenliği için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.