Evlilik sitesinde tanıştığı 15 kadınla evlendi!

Evlilik sitesinde tanıştığı 15 kadınla evlendi!
Yayınlama: 11.07.2023
A+
A-

Hindistan’da yaşayan Mahesh K.B Nayak evlilik sitesinde tanıştığı 15 kadınla evlendi. Eşlerinden birinin ihbarı üzerine gözaltına alındı.

İlginç olay Hindistan’da yaşandı. Evlilik sitelerinden tanıştığı 15 kadınla evlenen ve hatta bazılarından çocuk sahibi olan 35 yaşındaki adam gözaltına alındı.

 

India Times’ın yaptığı habere göre, Mahesh K.B Nayak evlilik sitesinden tanıştığı kadınları evliliğe ikna etmek için kendisini bazen doktor bazen de mühendis olarak tanıtıyor.

 

Özellikle dul kadınları gözüne kestiren Nayak’ın 2014’ten bu yana 15 kadınla evlendiği ve dördünden çocuk yaptığı aktarıldı.

 

Eşlerini kandırdı para topladı

Nayak’ın ayrıca, ilkokul mezunu bile olmadığı halde çoğunlukla kendisini doktor olarak tanıtarak tanıştığı kadınları etkilemeye çalıştığı ve klinik açmak için kadınlardan para istediği aktarıldı.

 

“Cinayete teşebbüs”

Polis raporlarına göre, bu yıl evlendiği 45 yaşındaki yazılım mühendisi bir kadının şikayetiyle Tumakuru kentinde gözaltına alınan Nayak’in babası tarafından da “cinayete teşebbüs” suçlamasıyla şikayet edildiği belirtildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.