İzmir’de pes dedirten olay: Adliye önünde çatıştılar

İzmir’de pes dedirten olay: Adliye önünde çatıştılar
Yayınlama: 25.09.2023
A+
A-

İzmir Adliyesi önündeki bir restoranda, iki grup arasında silahlı bir çatışma patlak verdi. Olay sonucunda ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

İzmir Adliyesi önündeki bir restoranda, iki grup arasında silahlı bir çatışma patlak verdi. Olay, İzmir Adliyesi C kapısı karşısındaki restoranda gerçekleşti. İki grup, restoran içerisinde silahlarla birbirlerine ateş açtı. Çatışma sonucunda bir kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı.

Çok sayıda ölü ve yaralılar var

Çatışmada bir kişinin hayatını kaybettiği ve 3 kişinin yaralandığı belirlendi. Adliye çevresinde yoğun bir hareketlilik yaşanırken, yaralılar hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor. Bir görgü tanığı olan Gökhan Yıldırım, yaşananları şöyle anlattı: “Adliyeden ayrılmıştım. İki grup arasında bir çatışma yaşandı. Biz çok korktuk. Kendimi korumak için park halindeki bir aracın altına saklandım. Başta bir terör saldırısı olduğunu zannettik. Ne yazık ki yaralanan insanlar oldu.” Polis, olayın detaylarını araştırmaya devam ediyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.