Kağıthane’de filmleri aratmayacak soygun! Lüks ciple kaçtılar..

Kağıthane’de filmleri aratmayacak soygun! Lüks ciple kaçtılar..
Yayınlama: 14.07.2023
A+
A-

İstanbul Kağıthane’de bir kuyumcuya giren 4 hırsız 2 milyon liralık altın çaldı. Dükkan kepenginin anahtarını kopyalayarak içeri rahatlıkla giren maskeli hırsızlar, altınları çaldıktan sonra geldikleri lüks araçla kayıplara karıştı.

Kağıthane’de gerçekleşen soygun, saat 02.45 sıralarında gerçekleşti. Lüks ciple caddeye gelen maskeli 4 kişi etrafı kontrol ettikten sonra dükkana geldi. Dükkan kepenginin zorlanmadan açıldığı olayda soyguncular kapıyı tekmelerle açtı. İçeri giren soyguncular, kısa sürede tezgahın arkasında ve çekmecelerde bulunan yaklaşık 2 milyon liralık altın ve ziynet eşyalarını çalarak geldikleri lüks ciple kayıplara karıştı.

 

Profesyonel çalıştılar kasalara dokunmadılar!

Soygunu gören taksi şoförü, emniyet güçlerine ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri kuyumcu dükkanı önünde şerit çekerek güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri dükkanda uzun süre inceleme yaptı. Yapılan incelemelerde çekmece ve masada bulunan altınları alan soyguncuların, kasalara dokunmadığı anlaşıldı.

 

Kepengin anahtarını kopyalamışlar

Yaklaşık 2 milyon liralık soygun yapan maskeli 4 kişinin, dükkanın kepengini kopyaladıkları anahtarla açtıkları, daha sonra giriş kapısını tekmeleyerek içeri girdikleri iddia edildi. Polis ekiplerinin yaptıkları incelemede de kepengin zorlanmadığı öğrenildi. Güvenlik kameralarını inceleyen polis ekiplerinin kaçan maskeli 4 soyguncuyu arama çalışmaları sürüyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.