Yeniden Refah’tan sert açıklama: Tümüyle reddediyoruz!

Yeniden Refah’tan sert açıklama: Tümüyle reddediyoruz!
Yayınlama: 17.12.2023
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, hafta içi gerçekleşen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genel Başkan Fatih Erbakan görüşmesi sonrası yapılan haberlerin partilerini yıpratma amaçlı yapıldığını söyledi.

Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, geçtiğimiz hafta içi gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan görüşmesi sonrası yapılan ve her iki tarafa da dayandırılmayana haberlere ilişkin açıklamada bulundu.

 

Suat Kılıç: Tümüyle reddediyoruz!

Partinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’ın 12 Aralık 2023 tarihinde Ak Parti Genel Merkezi’nde yapmış oldukları görüşmeye dair taraflarca yapılmamış açıklamalara dayandırılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır.

Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’ın Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’dan bazı büyükşehir belediyelerini istediği, bazı belediye iştiraklerinin yönetiminin seçim sonrasında partimize verilmesini talep ettiği yönündeki iddialar tümüyle gerçek dışıdır.

Partimizi yıpratma amacı taşıdığını düşündüğümüz bu haber ve yorumları tümüyle reddediyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.