Hadi Özışık: Kardeşim Süleyman Özışık aç susuz 19 aydır kirada yaşıyor!

Hadi Özışık: Kardeşim Süleyman Özışık aç susuz 19 aydır kirada yaşıyor!
Yayınlama: 05.01.2023
A+
A-

Firari mafya elebaşısı Sedat Peker ile görüşmesi ifşa olduktan sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hakkında suç duyurusunda bulunduğu Hadi Özışık, İnternet Haber’e reklam alamamaktan şikayet etti.

Milli Nizam

İnternet Haber Medya Grup Başkanı Hadi Özışık, firari mafya elebaşısı Sedat Peker ile görüşmesinin ortaya çıkmasından sonra internet sitesine reklam alamadıkları eleştirisinde bulundu.

Kendisine ait Youtube kanalında “Hadi Özışık’ı İndirin!’ Haber Geldi 3 Milyon TL Karşılığında Benim De Kalemimi Kırmışlar!” başlıklı bir video yayınlayan Özışık, ağabeyi Süleyman Özışık’ın 19 aydır kira ödeyemediğini ve maddeten zor günler geçirdiğini söyledi.

“Sedat Peker’le konuştum diye beni hain ilan ettiniz. Şimdi de itin kopuğun kucağına atıyorsunuz. Başıma ne gelse önemli değil. Öldükten sonra bir şeyler söyleriz… Ben ne yaptım size kardeşim?” diye soran Özışık, İnternet Haber’e reklam engeli koyulduğunu söyleyerek şöyle devam etti:

60 kişinin çalıştığı İnternet Haber grubuna siz reklam ambargosu koyuyorsunuz. Ben ne yaptım ya? Kardeşim Süleyman Özışık ne yaptı? Aç, susuz 19 aydır kirada yaşıyor, kirasını ödeyemiyor. İşsiz kalmış… Ne yaptık biz, ne yaptık? İnternet Haber’e reklam gittiği zaman, “kesin orayı, vermeyin” demenin sebebi ne? Niye bize engel oluyorsunuz. Biz ne ihanet içerisinde olduk?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.