CHP’den ihraç edilen Tanju Özcan’dan çok sert mesaj!

CHP’den ihraç edilen Tanju Özcan’dan çok sert mesaj!
Yayınlama: 27.07.2023
A+
A-

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bugün beni ihraç ettiler, yarın sırada Atatürkçü kalmaya kararlı olan diğerleri…” dedi.

Milli Nizam

2023 seçiminde partisi ve ortaklarıyla sandığa gömülen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevini bırakmasını isteyerek Bolu’dan Ankara’ya yürüyen Tanju Özcan, beraberindekilerle birlikte CHP Genel Başkanlığı binası önünde Kılıçdaroğlu’nu protesto etmişti.

Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilen Özcan, CHP’den ihraç edildi.

“Başarısız Bay Kemal, 12 seçim kaybetti ama anahtar liste ile kendi seçtirttiği Yüksek Disiplin Kurulu’na beni partiden ihraç ettirtti.” diyen Özcan, “Karar, emin olun sadece CHP’nin Atatürkçü gömleği çıkartmasını isteyen Sorosçuları, 10 Aralıkçıları, Badem bıyıklıları ve HDP’li terör sevicileri ziyadesiyle mutlu etmiştir.” ifadelerini kullandı.

‘Atatürkçülük’ eleştirisinde bulundu!

CHP’ye Atatürkçülük eleştirisinde bulunan Tanju Özcan, “Bay Kemal, Atatürkçü kimseyi partide bırakmamakta kararlı. Vatansever olmayan, koltuk sevdalısı herkese hayırlı olsun. Ben Atatürkçü ve Türk Milliyetçisi çizgimden taviz vermeden yoluma devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

Tanju Özcan sözlerini şöyle tamamladı:

Sorosçulara, Fetöcülere, 10 Aralıkçılara teslim olan CHP yönetimince atılmak beni küçültmez. Bu mevcut yönetimden de başka bir şey beklemiyordum.

Bugün beni ihraç ettiler, yarın sırada Atatürkçü kalmaya kararlı olan diğerleri…

Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, ve kurucu değerlerimiz…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.