MHP’den Özgür Özel’e zehir zemberek sözler: ‘Ahlaksızsın, şerefsizsin, namussuzsun!

MHP’den Özgür Özel’e zehir zemberek sözler: ‘Ahlaksızsın, şerefsizsin, namussuzsun!
Yayınlama: 22.05.2024
A+
A-

MHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Ulvi Yönter “Telaffuz ettiğin iddialarını ispat etmezsen, alçaksın, ahlaksızsın, şerefsizsin, namussuzsun! Daha sana ne diyelim… Hodri meydan…” ifadelerini kullandı. MHP Genel Başkanı Semih Yalçın ise “Sahteci ve siyaset kalpazanı CHP’nin estirmeye çalıştığı suni dostluk ve uyum havası çabuk dağıldı. Mürai Özgür’ün gerçek ve çirkin yüzü, grup toplantısında gözler önüne serildi” sözleriyle Özgür Özel’e cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sorduğu sorulara Sinan Ateş cinayeti üzerinden yanıt vermişti. MHP’den iki ismin Sinan Ateş cinayetiyle bağlantılı olduğunu ifade eden Özel, “Bu iki kişinin isimleri Sinan Ateş iddianamesinden nasıl ve kimler tarafından iddianameden ayıklanmıştır?” sorusunu yöneltti. CHP lideri Özel’in işaret ettiği isimlerden olan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve ise MHP Genel Başkanı Semih Yalçın, sosyal medya hesaplarından sert açıklama yaptılar.

Yönter: ‘Botokslu Özgür haydi bak dalgana’
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, yaptığı bir açıklama ile hakkındaki iddialara şöyle cevap verdi; “En küçük ilgi ve alakamızın söz konusu dahi olmadığı bahse konu cinayet iddianamesiyle ilgili dün soru kalıbı içinde telaffuz ettiğin iddialarını ispat etmezsen, alçaksın, ahlaksızsın, şerefsizsin, namussuzsun! Daha sana ne diyelim… Hodri meydan… Bu da üç… Sende utanma yok ki! Sende omurga yok ki! İşin özünde sende hiçbir şey yok, ama CHP’nin Genel Başkanısın…Yazık, günah, ayıp… Senin gibi müptezellerin varlığı bile Türk siyasetinin mahvı perişanlığına en açık delildir…Sen Ülkücü düşmanısın, MHP düşmanısın, kimlerle iş tuttuğun cümle alemin de malumudur… Müfteriliğinin hukuki bedelini inşallah ödeyeceksin. Botokslu Özgür haydi bak dalgana”

Yalçın: ‘Takke düştü, kel göründü’
MHP Genel Başkanı Semih Yalçın ise, “Sahteci ve siyaset kalpazanı CHP’nin estirmeye çalıştığı suni dostluk ve uyum havası çabuk dağıldı. Yalancı bahar pek kısa sürdü. Takke düştü, kel göründü. Mürai Özgür’ün gerçek ve çirkin yüzü, grup toplantısında gözler önüne serildi. İftiracı ve yalancı Özgür’ün son orta oyununu seyrettik. ‘İşte sen busun Özgür Özel’ dedik. Özgür Efendi, yerel seçim rüzgârından esinlenip hayallere kapılarak kibrin, enaniyetin çukuruna çok erken düştün. Şimdiden o koltukta sırıtmaya başladın. Sahte diyalog ve siyasi uyum masken çabuk indi. Büründüğün kuzu postundan çıkıp nasıl bir sırtlan olduğunu gösterdin” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.