Fatma Yavuz skandal ifadelerle LGBT sapkınlığını savundu!

Fatma Yavuz skandal ifadelerle LGBT sapkınlığını savundu!
Yayınlama: 01.01.2023
A+
A-

Diyanet İşleri Başkanlığı’ndaki işine son verildikten sonra bir süre İBB İnanç Masası’nda çalışıp, oradan da uğradığı mobing sonucu ayrıldığını iddia ederek CHP’li Ekrem İmamoğlu’ndan işe dönebilmek için yardım isteyen Fatma Yavuz, skandal ifadelerle eşcinsel sapkınlığı savundu.

Milli Nizam

Kamuoyunun İBB’nin hocası diye tanıdığı sözde hak savunucusu Fatma Yavuz, LGBT sapkınlığına ilişkin skandal ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Aralık’ta katıldığı İlahiyat Yıldızları Ödül Töreni’nde Türk aile yapısına ilişkin tehdit olarak gördüğü LGBT sapkınlığına değindi.

Hiranur Vakfı’nda yaşandığı iddia edilen taciz üzerinden tarikat ve cemaat düşmanlığına soyunanların iki yüzlülüğünü ortaya koyan Erdoğan, “İstismar vakası diye içlerindeki kin ve nefreti kusanları gördük. LGBT denilen marjinal akımlara alet edilen çocuklarla ilgili hiçbir tepki göstermediler.” dedi.

Fatma Yavuz Eerdoğan’ın sözlerini hedef alarak LGBT sapkınlığını, “Tek bir LGBT’li kardeşime zarar gelirse başörtümü çıkarır yakarım.” sözleri ile savundu.

Gazeteci Günel Cantak’a konuşan Yavuz şu ifadeleri kullandı:

Elimizden gelen her şeyi yapacağız, lütfen bu nefret politikalarına bir son verin. LGBT’li bireyler de bizim kadar bu ülkenin eşit bireyleridir. Bizim kadar hak sahibidirler. Kimseyi ötekileştirmeye hakkınız yok.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.