İYİ Parti yerel seçimlere tek mi girecek? Akşener’den açıklama!

İYİ Parti yerel seçimlere tek mi girecek? Akşener’den açıklama!
Yayınlama: 19.07.2023
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dün yapılan başkanlık divanı toplantısında “Seçimlere tek başımıza girecek gibi çalışacağız. Bunu da her yerde anlatın” dediği iddia edildi.

14 Mayıs seçimlerinin ardından dağılan 7’li masada kritik virajlar dönülmeye başlandı. İYİ Parti yerel seçim hazırlıkları kapsamında başkanlık divanını topladı. Yaklaşık 4.5 saat süren divan toplantısında ağırlıklı olarak yerel seçim masadaydı.

Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu ve Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak’ın il ziyaretleri kapsamında yaptığı saha incelemeleri aktarıldı.

Meral Akşener ise başkanlık divanında çok önemli bir konuyu değerlendirdi. Gündeme gelen Kılıçdardoğlu ziyareti ile ilgili konuşan Akşener yerel seçimlere tek başına girecek gibi çalışmalarını tembih ederek ittifak konusundaki belirsizliğini ipuçlarını verdi.

“Seçimlere tek başımıza girecek gibi çalışacağız”

Akşener’in Başkanlık Divanı’na şu bilgileri verdiği ifade edildi: “İttifak konusu konuşulmadı. Kesinlikle konuşulmadı. Tebrik ziyaretiydi ve CHP’de yapacakları yenilenmeyi anlattı Kemal Bey. Şunu bilin seçimlere tek başımıza girecek gibi çalışıyoruz, çalışacağız. Bunu da her yerde anlatın.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.