Fatih Erbakan: Milletimize efsane hizmetler yapacağız!

Fatih Erbakan: Milletimize efsane hizmetler yapacağız!
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Kütahya’daki bu 3 belediyemizde ve Türkiye genelinde kazandığımız 63 belediyede her zaman ifade ettiğimiz gibi ahlaklı belediyecilik anlayışı ile milli görüş belediyeciliği anlayışı ile en hayırlı hizmetleri yapacağımıza inanıyorum. milletimize efsane hizmetler yapacağız ve milletimizin gönlünde taht kuracağız” dedi.

Milli Görüş lideri Dr. Fatih Erbakan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nin kazandığı belediyelere yönelik gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretleri kapsamında Kütahya’nın Tavşanlı ve Tepecik belediyelerini ziyaret etti.

 ‘989-1994 döneminde olduğu gibi milletimizin gönlünde taht kuracağız’

Tavşanlı’daki ziyaretlerinde yaptığı basın açıklamasında, Türkiye genelinde Yeniden Refah’ın kazandığı 63 belediyede Milli Görüş belediyeciliğini hakim kılacaklarını ifade eden Erbakan, “Kütahya’mızda Yeniden Refah Partimizin kazandığı belediyeleri ziyaret ediyoruz. Öncelikle Simav Beldesi’ne bağlı Güney Beldesi Belediyemizi ziyaret ettik. Orada Belediye Başkanımıza hayırlı olsun dedik. Ora aynı zamanda partimize ve Belediye Başkanımıza destek veren halkımıza teşekkür ettik. Hem bir tebrik hem de bir teşekkür ziyaretinde bulunduk. Kütahya’daki bu 3 belediyemizde ve Türkiye genelinde kazandığımız 63 belediyede her zaman ifade ettiğimiz gibi ahlaklı belediyecilik anlayışı ile milli görüş belediyeciliği anlayışı ile en hayırlı hizmetleri yapacağımıza inanıyorum. İnşallah aynen 1989-1994 döneminde olduğu gibi milletimize efsane hizmetler yapacağız ve milletimizin gönlünde taht kuracağız. Bu yeni dönemde de aynı hizmetleri yapacağımızı ifade ediyoruz. Bu hem Kütahya’da hem de diğer belediyelerimizde böyle olacak. Yeniden Refah Partili belediye başkanları bu işi bir ticaret olarak değil ibadet olarak yapacaklar. İbadet aşkıyla yapılan çalışmalarda ne israf olur ne kayırma ne yolsuzluk ne borç ne faiz ne torpil ne de adaletsizlik olur. Bunların hiçbiri olmayacak” şeklinde konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.