İYİ Parti’ye bir şok daha! Milletvekili istifa etti…

İYİ Parti’ye bir şok daha! Milletvekili istifa etti…
Yayınlama: 31.05.2024
A+
A-

Son günlerde art arda yaşanan istifalarla sallanan İYİ Parti’de bir şok istifa daha yaşandı. İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, partisinden istifa ettiğini; “İYİ Parti’de, milletimize ve ülkemize hizmet etme koşullarının ortadan kalktığını üzülerek görmekteyim. Bu nedenle, parti üyeliğimden istifa etme kararı aldım” sözleriyle duyurdu.

31 Mart yerel seçimlerinde büyük hezimete uğrayan İYİ Parti, istifa depremiyle sallanmaya devam ediyor. İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya da partisinden istifa ettiğini açıkladı.

‘İYİ Parti’de ülkemize hizmet etme koşulları kalktı’
İstifasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaya, “Büyük bir heyecan ve umutla dahil olduğum İYİ Parti’de, milletimize ve ülkemize hizmet etme koşullarının ortadan kalktığını üzülerek görmekteyim. Bu nedenle, İYİ Parti üyeliğimden istifa etme kararı aldım. Bu karar, şahsım için kolay olmamış, ancak milletimize ve Antalya’mıza daha iyi hizmet edebilmek adına, gerekli olduğunu düşündüğüm bir adımdır. Bugünden sonra da siyasete, milletimizin menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak devam edeceğim. Gelecek günlerde de, ülkemiz ve milletimiz için, daha güzel yarınlar inşa etmek adına, azim ve kararlılıkla çalışacağımı belirtmek isterim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.