Buket Aydın ile Saban Sevinç kapıştı! Stüdyoyu terk etti!

Buket Aydın ile Saban Sevinç kapıştı! Stüdyoyu terk etti!
Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında “saat” kavgası.

TV100’de “Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade” programında Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında tartışma çıktı. Gerginliğin artması üzerine Buket Aydın yayını terk edince Şaban Sevinç özür diledi.

Gazeteci Buket Aydın TV100’de “Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade” programına konuk oldu. Programda Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında kavga yaşandı.

Şaban Sevinç’in “Parayla pek çok şeyi satın alabilirsin, pahalı saat alabilirsin ama CHP delegesi satın alamazsın, kredi kartıyla saat almaya benzemiyor bu” sözlerine Buket Aydın, “Ben kredi kartıyla saat almadım” yanıtını verdi.

Sevinç’in “Sana demiyorum” demesi üzerine Aydın, “Kime diyorsun? Seni kim böyle yönlendiriyor, şov yapma, haddini bil. Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan, ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem” diyerek, yayını terk etti.

ŞABAN SEVİNÇ ÖZÜR DİLEDİ
Şaban Sevinç, yayını terk eden Buket Aydın’dan özür diledi.

BUKET AYDIN ŞABAN SEVİNÇ’İN ÖZRÜNÜ REDDETTİ!

Gazeteci Buket Aydın, TV100’de Şaban Sevinçle yaşadığı kavga hakkında şu ifadeleri kullandı:

Bu akşam yayının başından bu yana bu şahsın saldırlarına maruz kaldım. Onunla aynı fikirde olduğum anlar dahil olmak üzere bana sesini yükseltip küçümser bir tavırla konuştu. Sürekli bana sen diye hitap etti. Defalarca ben size diyorum dememe rağmen bana sen dedi. Anlattıklarımı anlayamıyorsunuz diyerek gerizekalı imasında bulundu. Hepsine sustum. Ama bir ulusal kanalda adeta twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını yalan olduğunu anlattığım bir takım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsade edemezdim. Kendisi benimle siyasi arenada laf yarıştıramadığı için bel altı vurmaya kalktı. Bir kadın olarak buna sessiz kalmak onurumu ve şerefimi zedeler. Biz siyasi tartışmalara girebiliriz herkes fikrini açıkça söyler ; kavga edebiliriz. Ama saygısızlık ; bel altı imalar kavgayı kişiselleştirmek bunlar kabul edilemez. Konuyu kamuoyu vicdanına bırakıyorum. Son olarak bu şahsın özrünü asla kabul etmediğimi ifade etmek istiyorum.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.