Ali Koç’tan Dursun Özbek’e çağrı: Galatasaray TV’de kapışalım!

Ali Koç’tan Dursun Özbek’e çağrı: Galatasaray TV’de kapışalım!
Yayınlama: 20.05.2024
A+
A-

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray galibiyetinin ardından Samandra Can Bartu Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, kendisine “Delikanlılığın varsa gel, buradayım” diyerek “düello”  çağrısında bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’e “Hodri Meydan” dedi.

Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in maçtan sonra çıkan olaylarla ilgili olarak “Ali Koç,  delikanlılığın varsa gel, buradayım seni, bekliyorum” dediğinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

“Kendisi düelloya mı davet ediyor bizi? Bunu ne zamandır istiyoruz. Galatasaray TV dahil, istediği televizyon kanalında çıksın karşıma. İsterse hemen yarın. Beş gün vakti var, çünkü beş gün sonra lig bitiyor. Sayın Başkan’ın cesaretlenmesine, Fenerbahçe’nin Galatasaray galibiyeti kadar değilse de sevindik.”

AZİZ YILDIRIM’A GÖNDERME

Ali Koç, Galatasaray galibiyetinin ardından Başkanlığa aday olan Aziz Yıldırım’a da göndermede bulundu.

Derbi öncesinde düzenlediği basın toplantısında, Teknik Direktör İsmail Kartal’ı gönderip yerine Jose Morinho’yu getireceğini açıklayan Yıldırım’a ismini vermeden “Bu galibiyeti derbi sonucuna göre plan yapanlar Fenerbahçelilere de hediye ediyoruz” dedi.

KONYASPOR GALATARASAY’I YENER Mİ?

Ali Koç, “Son maçta Konyaspor’un Galatasaray’ı yeneceğini düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya, “Türkiye’de hiçbir şey normal gitmediği için, zannetmiyorum” karşılığını verdi.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.