Eşlerinin gözü önünde 2 kardeş hayatını kaybetti!

Eşlerinin gözü önünde 2 kardeş hayatını kaybetti!
Yayınlama: 18.07.2023
A+
A-

Denizli’de eşleri ile tarlaya giden iki kardeş sulama yapmak su kuyusunu açmaya gitti. Önce abi sonra kardeş kuyu başında metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Denizli’de yaşayan Ali Sert ve Mustafa Sert kardeşler eşleri ile birlikte Kargılı Boğazı mevkiinde bulunan tarlalarına gitti. Ardından Mustafa Sert, diğerleri çalışırken tarlayı sulamak için su kuyusunu açmaya gitti. Bu esnada çıkan metan gazı nedeniyle Mustafa Sert zehirlenerek yere yığıldı. Abisinden haber alamayan kardeşi Ali Sert’te kuyuya doğru gittiğinde karşılaştığı manzara sonrası aşağıya indi ve abisi gibi o da zehirlenip yere yığıldı.

 

Kuyuya ilk inen abi olay yerinde öldü

Dakikalar sonra eşlerini merak eden kadınlar kuyuya bakmaya gitti. Eşlerinin yerde baygın bir şekilde yerde yattıklarını gören kadınlar olay yerine Jandarma ve sağlık ekiplerini çağırdı. Alınan güvenlik önlemleriyle kuyuya inen görevliler abi ve kardeşi dışarı çıkarttı. İlk belirlemelerde kuyuya ilk giren abinin hayatını kaybettiği belirlendi.

 

Hastaneden de acı haber geldi

Aile yakınlarının sinir krizi geçirdiği olay yerine giriş çıkışlar yasaklandı. Acı olayın ardından hastaneye kaldırılan kardeş Ali Sert’ten de kötü haber geldi. Sert’te hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen gece saatlerinde hayatını kaybetti. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.