Başıboş köpek dehşeti: 10 yaşındaki çocuğun durumu kritik!

Başıboş köpek dehşeti: 10 yaşındaki çocuğun durumu kritik!
Yayınlama: 07.12.2023
A+
A-

Ankara’da başıboş köpek dehşeti yaşandı. Keçiören ilçesinde okula giderken 20 başıboş köpeğin saldırısına uğrayan 4. sınıf öğrencisi Tunahan Y.’nin durumunun kritik olduğu belirtildi.

Ankara’nın Keçiören İlçesi Kafkaslar Mahallesi’nde başıboş köpekler küçük bir çocuğa saldırdı. Edinilen bilgilere göre dördüncü sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz, sabah saatlerinde sürü halinde gezen köpekler tarafından  saldırıya uğradı. Küçük çocuğu boş bir arazide sürükleyerek saldıran köpeklere civardaki mahalle sakinleri müdahale etti. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan küçük çocuğun yoğun bakımdaki tedavisi sürerken durumunun kritik olduğu kaydedildi.

Mahalleli rahatsız, korkuyor

Olay yerinde toplanan mahalle sakinleri ise başıboş köpeklerden rahatsızlıklarını dile getirdi. Mahalle sakinleri, Her taşın dibinde bir köpek var. Buna çok acil bir şekilde çözüm bulunması gerektiğini söyledi.

Köpekler tarafından ısırılma korkusu 

Sürü halinde gezen köpeklerin kendisini kovaladığını söyleyen ortaokul öğrencisi Barış Karaağaç ise, “Parçalayacaklardı beni korkudan binanın içine saklandım. Biz çok tedirginiz okulun bahçe duvarından içeriye atlıyor köpekler ısıracak diye çok korkuyorum sınıftan çıkamıyorum” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.