Milli Görüş lideri Fatih Erbakan: ‘Belediyelerde destan yazacağız’

Milli Görüş lideri Fatih Erbakan: ‘Belediyelerde destan yazacağız’
Yayınlama: 17.05.2024
A+
A-

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, “Makam ve rakam için değil, Allah rızası için siyaset yapan kadrolarımızla inşallah yeni bir dönemi başlatıyoruz. Aynen 1994’te, 1989’da ve Urfa’da da 1984’te olduğu gibi inşallah yine belediyelerde destan yazacağız, yine belediyelerde tarih yazacağız” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, teşekkür ziyaretleri kapsamında ziyaret ettiği Şanlıurfa’da Yeniden Refah Viranşehir İlçe Başkanlığı binası ile bir hayırsever tarafından Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde yaptırılan caminin açılışını gerçekleştirdi.

‘Allah rızası için siyaset yapan kadrolarımızla inşallah yeni bir dönemi başlatıyoruz’
Büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Erbakan, ilk önce şehir merkezine giderek partisinin ilçe başkanlığı ofisini açtı. Tezahüratlar eşliğinde parti ofisine geçen Erbakan, burada yaptığı konuşmada, “Makam ve rakam için değil, Allah rızası için siyaset yapan kadrolarımızla inşallah yeni bir dönemi başlatıyoruz. Aynen 1994’te, 1989’da ve Urfa’da da 1984’te olduğu gibi inşallah yine belediyelerde destan yazacağız, yine belediyelerde tarih yazacağız” diyerek kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.

‘Çok önemli bir ihtiyaç böylece karşılanmış oluyor’
Cami açılışı gerçekleştiren Erbakan, “Mübarek cumanızı tebrik ediyorum ve bu cami şerifinin açılışının hayırlı olmasını, inşallah bu camimizin cemaatinin bol olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum. Kıymetli hayır sahiplerinin Cenabı Allah hayırlarını kabul eylesin. Biraz önce belediye başkanımızın ifade ettiği gibi özellikle Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde çok önemli bir ihtiyaç da böylece karşılanmış oluyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.