CNN Türk’te Pele krizi!

CNN Türk’te Pele krizi!
Yayınlama: 02.01.2023
A+
A-

Dünyaca ünlü efsaneleşmiş futbolcu Pele’nin ölüm haberi, CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat ile Zafer Şahin’in tartışmasına sebep oldu.

Milli Nizam

Hande Fırat’ın sunduğu CNN Türk’teki Gece Görüşü programında Pele’nin ölümü son dakika haberi olarak verildi.

Fırat canlı yayın konuğu Zafer Şahin konuşurken sözünü kesip Pele’nin ölüm haberini verince, Şahin Hande Fırat’a tepki gösterdi.

Fırat, Pele’nin ölüm haberini, “Efsane futbolcu Pele hayatını kaybetti. Futbol dünyasının ve Brezilya milli takımının efsane ismiydi. 82 yaşında hayatını kaybetti, futbol dünyası için üzücü bir haber. 2022’nin sonunda futbol dünyasından bir yıldız kaydı.” ifadeleri ile duyurdu.

Fırat’ın bu sözleri sonrası tekrar konuşmaya devam eden Zafer Şahin, “Bir ölüm ilanı daha mı var?’ diye sordu. Hande Fırat Zafer Şahin’in tepkisini anlayınca, “Son dakika, önemli bir olay ve vermek zorundayım.” karşılığını verdi.

Sözünün kesilmesine ilginç bir şekilde tepki gösteren Şahin, “Benim için de önemli. Ben futbol hastası bir insanım. Ben de üzüldüm de, ben önemli bir konu anlatırken Pele’nin ölüm haberi son dakika olarak verilmeyebilirdi. Spor kanalı değiliz sonuçta.” dedi.

Yaşanan diyalog sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasına girdi. Sosyal medya kullanıcıları Zafer Şahin’in ilginç çıkışına tepki gösterdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.