CHP’de restleşmeler devam ediyor: Kaftancıoğlu eleştiri yağmuruna tuttu…

CHP’de restleşmeler devam ediyor: Kaftancıoğlu eleştiri yağmuruna tuttu…
Yayınlama: 16.09.2023
A+
A-

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu olay açıklamalarda bulundu. Kaftancıoğlu, “2018’deki tüzüğün mimarı olanlar şimdi ‘partide değişim şart’ diyorlar. Kardeşim, önce kendinizi değiştirin ya! Başka hiçbir şey söylemeyeceğim” açıklamasını yaptı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, ‘İstanbul Tüzük Çalıştayı’na katıldı ve programı parti üyeleriyle paylaştı. Program öncesinde katılımcılara açıklamalarda bulundu.

Kaftancıoğlu, konuşmasında şunları dile getirdi: “Bugün kapalı bölümde aslında kamuoyu önünde konuşulmaması gereken konuları doğru bir şekilde ele aldık. Daha önce örgütümüzün içinde yaşadığımız sorunların nedenleri ve çözüm yollarını tartıştık. Bu süreci yönetirken, aynı hataların tekrarlanmaması için çaba sarf edeceğiz.”

Kılıçdaroğlu’na rest çekti

Seçim sonrası eleştirilere de değinen Kaftancıoğlu, sözlerine şunları ekleyerek: “Seçim sonrası eleştiriler yapıldı ve fatura maalesef yine örgüte çıkarıldı. Ancak bizler, İstanbul örgütü olarak, zorluklara rağmen çalıştık ve elde edilen başarıya katkı sağladık. Listeler oluşturulurken fikirlerimiz alınmasa da partimize bağlılıkla çalıştık. Cumhurbaşkanı adayımız ve genel başkanımızın itibarsızlaştırılmasına rağmen, sokakta laf edilmesine rağmen, çaba gösterdik. İstanbul örgütü olarak, rağmenlere rağmen bu kadar emek veren başka bir örgüt bulunmuyor.” Sözleri ile Kılıçdaroğlu ve yandaşlarına sert eleştirilerde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.