Erbakan’dan Hükümete: STK ve vatandaşlar görevini yaptı, şimdi sıra sizde!

Erbakan’dan Hükümete: STK ve vatandaşlar görevini yaptı, şimdi sıra sizde!
Yayınlama: 01.01.2024
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bugün İstanbul’da gerçekleşen ‘Filistin’e Destek’ yürüyüşü sonrası iktidara çağrıda bulunarak, “STK’lar ve vatandaşlarımız üzerine düşeni yaptı. Şimdi sıra sizde, haydi bir an evvel Kürecik Radar Üssü’nü, İncirlik Üssü’nü kapatın ve İsrail’le tüm ticari ilişkilerimizi askıya alarak her türlü ürün sevkiyatını durdurun.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, İstanbul’da bu sabah düzenlenen ve 308 STK öncülüğünde on binlerce vatandaşın katıldığı, “Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet” yürüyüşü sonrası sosyal medya hesapları üzerinden İktidara, Gazze’de yüzyılın soykırımını yapan bebek katili İsrail’e ve hamisi ABD’ye karşı fiili adım atma çağrısını yineledi…

‘STK’lar ve vatandaşlar üzerine düşeni yaptı. Şimdi sıra hükümette…’

Erbakan, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul’da 308 STK’nin desteğiyle bugün gerçekleştirilen, on binlerce insanımızın katıldığı, Sn. Bilal Erdoğan’ın da konuşmacı olduğu   ‘Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet’ yürüyüşü de açıkça göstermektedir ki, milletimiz Gazze konusunda yetki sahiplerinin somut adımlar atmasını bekliyor.

Hükümetin bu çağrıya kulak verip, gerekenleri yapması beklenmektedir. STK’lar ve vatandaşlarımız üzerine düşeni yaptı. Şimdi sıra sizde, haydi bir an evvel Kürecik Radar Üssü’nü, İncirlik Üssü’nü kapatın ve İsrail’le tüm ticari ilişkilerimizi askıya alarak her türlü ürün sevkiyatını durdurun.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.